O nas

lek. dent. Magdalena Szarek

Absolwentka kierunku Lekarsko – Dentystycznego na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Członkini Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej. Stały udział w licznych sympozjach i kursach specjalistycznych pozwala jej nieustannie poszerzać wiedzę, którą następnie wykorzystuje w czasie zabiegów. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną, protetyką oraz leczeniem stomatologicznym dzieci.

lek. dent. Sławomir Zaczyk

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbył w placówce akademickiej ACS przy tejże uczelni, szkoląc się ze wszystkich dziedzin stomatologii od doświadczonych specjalistów. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą i pracą z dziećmi. W pracy nie boi się wyzwań, a najważniejsze dla niego jest dobro i zadowolenie pacjenta. Podstawą dla niego jest zminimalizowanie stresu na fotelu i bezbolesne zabiegi.
Prywatnie mól książkowy i fan seriali.

lek. dent. Natalia Łuc-Skiba

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Do pacjentów podchodzi z cierpliwością, uśmiechem oraz dużą empatią.
Zajmuje się profilaktyką, stomatologią zachowawczą, protetyką, prostą chirurgią oraz leczeniem stomatologicznym dzieci.
Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.
Prywatnie miłośniczka podróży, książek oraz kotów.

Wioleta Małysiak

Kosmetolog z 13-letnim doświadczeniem w zawodzie i dużą wiedzą z dziedzin pokrewnych. W tym czasie, m.in. przez 8 lat, prowadziła swój gabinet na obrzeżach Krakowa, pracowała w nadmorskim SPA oraz w krakowskim instytucie kosmetologii i medycyny estetycznej.
W swojej pracy kieruje się zasadą holistycznego działania, czyli traktowania klienta jako całość (jego styl i tryb życia, dieta, używki, itd.), a nie tylko problemu, z którym się zgłasza do gabinetu. Posiada duże doświadczenie w zaawansowanych zabiegach kosmetologicznych oraz umiejętność ich łączenia.
Dokładny wywiad jaki przeprowadza na pierwszej wizycie pozwala na dobór skutecznej i indywidualnie dobranej terapii. 
Empatia, spokojne usposobienie i profesjonalizm powodują, że zabiegi są nie tylko efektywne, ale też odprężające.
W wolnych chwilach interesuje się wyścigami F1, muzyką, dobrym filmem i podróżami.