Kosmetolog
Maria Leśniewicz

Maria Leśniewicz

Wybór kosmetologii przeze mnie jako ścieżki zawodowej nie był przypadkowy. Swoją przygodę z kosmetologia rozpoczęłam od 2019 roku na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu(skąd pochodzę), gdzie zdobyłam tytuł kosmetologa.

Jak już wiadomo kosmetologia to dość szerokie spektrum działania. Swoim podejściem z wykorzystaniem wiedzy jak i zdobytego doświadczenia zawodowego, dobieram indywidualnie zabiegi dopasowane do potrzeb danej osoby.

Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, ale także główną moją profesją są zabiegi z wykorzystaniem aparatury hi-tech.

Od 2022 roku z zamiłowaniem do przeciwdziałania naturalnego procesu starzenia się skóry rozpoczęłam wykonywać masaż Kobido z tapingiem, który jest dedykowany dla osób, pragnących poczuć odprężenie i ukojenie dla duszy jak i ciała.

W życiu prywatnym cenie sobie zachowanie harmonii, balansu i pozytywnej energii - czym staram się zarażać moich podopiecznych. Na co dzień prowadzę aktywny trybu życia, miłośniczka zwierząt, natury oraz gotowania.